Jednotlivé cesty

Popis trasy linky

Image by Daniel Frank

Vyhlídka Máj

Údolí Svatojánských proudů

Vyhlídka Máj se nachází nedaleko obce Teletín nad bývalými Svatojánskými proudy a otevírá se z ní jeden z nejkrásnějších pohledů na řeku Vltavu. Řeka zde protéká hlubokým skalnatým kaňonem, stáčí se do tvaru podkovy a vytváří tak fascinující přírodní scenérii.

Vyhlídka Máj se nachází na vysoké skále, přímo nad bývalými Svatojánskými proudy. Za Svatojánské proudy byl v minulosti označován úsek řeky Vltavy mezi obcemi Štěchovice a Slapy, kde řeka protékala hlubokým skalnatým údolím a tvořila peřeje. Této části Vltavy se obávali všichni voraři, kteří tudy dopravovali dřevo do Prahy. V roce 1943 byly Svatojánské proudy zatopeny Štěchovickou přehradou a tím došlo i k definitivnímu ukončení voroplavby.

3E6D92B6-BFAF-4DE0-B462-69B5CB17A5A1.JPG

Velká Amerika a Karlštejn

Popis a mapa trasy

Naše minibusy vás přivezou na místo z Prahy za 45 minut na Velkou Ameriku, kde si můžete prohlédnout unikátní lom, zajít si na lom Malá Amerika, nebo pokračovat až na Karlštejn. Zpět z Karlštejna odjíždíme opět přes Velkou Ameriku.  Cestou vám nabídneme zdarma kávu, studený nápoj, nebo ovocný čaj, zásuvky 230 voltů a LCD TV zábavu. Můžete si také dokoupit občerstvení z naší nabídky palubního menu.

hazmburk.jpg

Hrad Hazmburk

S našimi linkami

Pohodlně vás dopravíme na toto místo a s našimi minibusy si můžete cestu užít, relax a neřešit parkování. Tak neváhejte, rezervujte.

 
IMG_9206.jpg

České Švýcarsko - Hřensko

S našimi linkami

Pohodlně vás dopravíme na toto místo a s našimi minibusy si můžete cestu užít, relax a neřešit parkování. Tak neváhejte, rezervujte.

Tel.: 245019191, 245 019101

©2020 by TEAM SILVER. Proudly created with Wix.com