Nádherné údolí a vyhlídka Máj s minibusy SILVERJET

Na vyhlídku Máj vás přivezeme z Prahy, Budějovická u metra C a za 40 minut jste v Teletíně, odkud se volnou chůzí vydáte cca 1 kilometr na vyhlídku. Náš minibus vás odveze zpět. Na palubě našeho minibusu můžete zdarma využít vodu 0,33 l a také kávu a ovocný čaj. Zakoupit si také můžete občerstvení z naší nabídky palubního menu včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. 

 

Filmový lom Velká Amerika a Karlštejn s minibusy SILVERJET

 

Na lomy Amerika vás přivezeme z Prahy, Smíchovského nádraží, metro B. Minibus nejdříve zastaví na zastávce Velká Amerika a poté pokračuje na Karlštejn, kde zastaví pod hradem a dále na nádraží. Je na vás, zda chcete navštívit Ameriku nebo Karlštejn. Samozřejmě vás opět přivezeme zpět. Využít můžete zdarma občerstvení - vodu, kávu, ovocný čaj a dále si můžete zakoupit občerstvení z našeho palubního menu včetně alkoholických nápojů.

Připravujeme další trasy

Sledujte naše novinky

Vzhledem k velké poptávce po cestování v České Republice pro vás neustále připravujeme další linky do zajímavých destinací. Sledujte nás i na Facebooku a Instagramu.

 
hazmburk.jpg

Na hrad Hazmburk do obce Klapý vás přivezeme z Prahy od Kauflandu, Jarov a dále zastávka Letňany, parkoviště K+R u metra C. Budete mít dostatek času na návštěvu Hradu Hazmburk a krásného výhledu na okolí. Poté vás opět odvezeme zpět. I zda můžete využít nabídku občerstvení na palubě zdarma v podobě vody, kávy nebo ovocného čaje a zakoupit si něco z palubního menu. 

Momentálně zde nemáme k zobrazení žádné produkty.

 
IMG_9206.jpg

ČESKÉ ŠVÝCARSKO - PRAVČICKÁ BRÁNA

Do nádherného Hřenska s Pravčickou bránou a soutěskami vás přivezeme z Prahy od Kauflandu Jarov se zastávkou Letňany, parkoviště K+R u metra C. Prohlédnete si krásy přírody a poté vás odvezeme zpět. Využít můžete zdarma občerstvení na palubě v podobě vody, kávy nebo ovocného čaje. A samozřejmě si můžete zakoupit něco z našeho palubního menu včetně piva, vína i prosecca. Užijte si krásný výlet.

tocnik a zebrak.JPG

Oba dva hrady s našimi minibusy můžete navštívit z Prahy, Smíchovského nádraží, metro B

Tel.: 245019191, 245 019101

©2020 by TEAM SILVER. Proudly created with Wix.com